fbpx

Dla Biznesu

Dla Biznesu

Dla Biznesu

Mama menedżerka - szkolenie

Dwie trudne i wymagające role, jak je pogodzić? Jak realizować się i angażować w pracę i czerpać satysfakcję z macierzyństwa? 

Kiedy kobiety masowo zaczęły pracować wzrosły także wymagania wobec tego, jaki powinien być idealny rodzic. Badania pokazują, że rodzice poszukujący perfekcji w rodzicielstwie gorzej sobie z nim radzą. Im bardziej są zabiegani, zapracowani i zestresowani, tym bardziej martwią się czy są idealni, co inni pomyślą, czy dorównują innym. To powoduje, że doświadczają mniej zadowolenia z rodzicielstwa, przekłada się to na samoocenę, wiarę w siebie i chęć do podejmowania wyzwań w pracy. 

Zastanawiasz się czy twoje dziecko musi tracić ze względu na twoją pracę? Czy musisz odpuścić zaangażowanie w pracy, żeby być dobrą mamą? Czy są to zadania nie do pogodzenia? Czy trzeba pogodzić się, że robisz coś kosztem czegoś? Czy przekonujesz siebie, że powinnaś być wystarczająco dobra, żeby osiągać sukcesy zawodowe i być dobrą mamą?

Mama Liderka

Czy musi robić wszystko perfekcyjnie? Liderka niekoniecznie musi robić wielkie rzeczy, ma powodować, że ludzie robią wielkie rzeczy. Analogicznie Mama, nie musi być doskonała i mieć gotowego rozwiązania na każdą sytuację, ma powodować, że Dziecko wspaniale się rozwija.

Idea, którą promuję – Wspaniałe Wychowanie – to uważność, wrażliwość i korzystanie z intuicji, czyli wyczulenie na potrzeby dziecka, elastyczny sposób dostosowywania się do sytuacji i rozwoju dziecka, to akceptacja tego co tu i teraz i spojrzenia na to co mogę w tej sytuacji najlepszego zrobić. Nikt nie jest wszędzie i zawsze na 100%. 

Podczas szkolenia „Mama menadżer” podzielę się z Wami doświadczeniami z mojego macierzyństwa i pracy zawodowej. 

Program szkolenia w 6 KROKACH:

  •  Zawiążemy sojusz Mam Menadżerek.
  •  Zaakceptujemy swoje role, swój system, w którym żyjemy i pracujemy – bez tego zawsze będziemy cierpieć myśląc o sobie: “nie jestem wystarczająca albo w domu albo w pracy”.
  •  Skonfrontujemy to, co dzisiaj nie działa i przepracujemy blokady i ograniczenia.
  •  Obudzimy Twoją kobiecą intuicję, która przeciwstawia się modom dot. wychowania dzieci.
  •  Zrobimy krok w kierunku intuicji i łagodności.
  •  Zaplanujemy rozsądne działania w dobrym dla Ciebie kierunku.

Uwaga!

Warsztat zawiera elementy coachingu grupowego i stanowi okazję do przyglądania się swojej roli mamy oraz zachęca do łączenia intuicji i osobistego przywództwa w zakresie wspaniałego wychowania dzieci. 

Warsztat jest doskonałym pomysłem na implementowanie w środowisku korporacyjnym idei wellbeing dla pracowników-matek, których dobrostan cierpi w związku z presją zarówno na wynik zawodowy, jak i bycie dobrym rodzicem.  

Firmy i organizacje przykładają coraz większą uwagę do aspektu dobrostanu, który w dobie pracy zdalnej czy hybrydowej jest szczególnie istotny, gdyż zaciera się granica pomiędzy sferą domową i zawodową. 

Pobierz bezpłatny ebook

Jak wspaniale wychować dziecko i… nie zwariować? 

16 najlepszych sposobów!

Pobierz bezpłatny ebook

Jak wspaniale wychować dziecko i… nie zwariować? 

16 najlepszych sposobów!