fbpx

Dla Kogo?

Dla Kogo?

Dla Kogo?

„W wychowaniu kieruję się sercem. Patrzę na dziecko sercem. Dostrzegam serce w dziecku i dziecko w sercu. Jego i swoim. „

Janusz Korczak

Mamo to miejsce jest dla Ciebie! Dzieci nie potrzebują mamy idealnej – wystarczy im mama “dość dobra”, czyli taka, która przeżywa nieraz bardzo skomplikowane uczucia, wahania i niepewność, ale przy tym cierpliwie, krok po kroku, uczy się samej siebie i swojego dziecka. 

Macierzyństwo zmienia niemal wszystko, poczynając od twoich relacji z partnerem, a kończąc na twojej garderobie! Jakość twojego życia oraz twoich relacji z partnerem, przyjaciółmi i dzieckiem będzie uzależniona od tego, co będziesz, a czego nie będziesz robić jako matka. Jednak na to, by stać się wspaniałą mamą, trzeba czasu i doświadczenia. Dlaczegóż by nie skorzystać z doświadczeń innych kobiet?  

Jestem właścicielką marki Wspaniałe Wychowanie, pedagogiem, podcasterką, mamą z 18 letnim stażem, dyplomowanym coachem, trenerką biznesu i menedżerką. 

Pracuję z kobietami, które chcą być wspaniałymi matkami. A może inaczej - każda z nas jest wspaniała, tylko potrzebuje to dostrzec. Pokazuję im jak znaleźć w sobie odwagę do intuicyjnego wychowania dzieci, bazując nie tylko na wiedzy, która podlega trendom, ale również na największym darze kobiety - matczynej intuicji. 

Pomogę Ci się z nią skontaktować, aby wychowanie dzieci przestało być pasmem udręki i codziennym poligonem, a stało się wspaniałą przygodą, jedną z największych, jakich można doświadczyć w życiu. 

Pobierz bezpłatny ebook

Jak wspaniale wychować dziecko i… nie zwariować? 

16 najlepszych sposobów!

Pobierz bezpłatny ebook

Jak wspaniale wychować dziecko i… nie zwariować? 

16 najlepszych sposobów!